DR SANDRA JAKUBOWIAK

dr Sandra Jakubowiak

dr Sandra Jakubowiak – wokalistka, pedagog, dyrygent, twórca tekstów, kompozytorka oraz socjolog. Pasjonatka psychologicznego ujęcia pracy z głosem. Wzięła  udział w licznych projektach – Psychologia  Głosu – Głos Źródło Poznania, Po prostu śpiewanie, czy Anatomia Odechu. Pracuje w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi – w zakładzie Wokalistyki Estradowej. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa), Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na kierunku Jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa), Akademię Sztuki w Szczecinie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (specjalizacja: prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej z wokalistyką jazzową).

Jest również absolwentką Studia Wokalistyki Estradowej w Katowicach, Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego (Akademia Muzyczna w Bydgoszczy), Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego (Akademia Muzyczna Katowicach) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Socjologia.
Ponadto ukończyła Kurs Muzykoterapia Dogłębno-Komórkowej w Akademii Dźwięku w Warszawie.
Laureatka konkursów i festiwali wokalnych rangi ogólnopolskiej a także wielokrotny juror i wykładowca warsztatów międzynarodowych i ogólnopolskich. Prelegent na różnorodnych konferencji na Światowych Dniach Głosu.  Jest autorką publikacji, prowadziła wiele szkoleń rozwojowych o charakterze grupowym i indywidualnym, szkoląc coach ów, prawników, wykładowców, urzędników państwowych, czy hipnoterapeutów w zakresie parajęzyka.


 

Koszt lekcji śpiewu – 150 zł (45 min)

%d blogerów lubi to: