O MNIE

Wokalistka, pedagog, dyrygent, twórca tekstów, kompozytorka oraz socjolog. Pracuje w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi – w zakładzie Wokalistyki Estradowej.
Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa), Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na kierunku Jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa), Akademię Sztuki w Szczecinie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (specjalizacja: prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej z wokalistyką jazzową).
Jest również absolwentką Studia Wokalistyki Estradowej w Katowicach, Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego (Akademia Muzyczna w Bydgoszczy), Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego (Akademia Muzyczna Katowicach) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Socjologia.
Laureatka konkursów i festiwali wokalnych rangi ogólnopolskiej a także wielokrotny wykładowca warsztatów międzynarodowych. Brała udział w różnorodnych konferencjach i publikacjach oraz prowadziła wiele szkoleń rozwojowych. Jej pasją jest psychologia głosu w kontekście emisyjnym oraz nauka śpiewu.
Juror konkursów wokalnych. Jej podopieczni zdobywają laury na festiwalach rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Prowadziła warsztaty wokalne ze znamienitymi pedagogami m.in. Grażyną Łobaszewską czy Beatą Bednarz. Jest członkiem International Voice Teachers Of Mix.