LEKCJE GRY NA GITARZE SZCZECIN

acoustic-guitar-guitar-guitarist-2118045

Nauka gry na gitarze w Szczecinie – zajęcia kierowane są do dzieci, młodzieży i osób dorosłych

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA GITARZE

MGR Krzysztof Witko

Gitarzysta, multiinstrumentalista, psycholog.
Od pięciu lat zaraża pasją do muzyki będąclekcje gitary Szczecin wiernym zasadzie „gra to przyjemność”. Zaczynał na gitarze klasycznej, spędzając sześć lat w klasie Wojciecha Szymańskiego. Lauret wielu konkursów gitarowych i uczestnik warsztatów. Oprócz materiału klasycznego, grał także flamenco w zespole Con Fuoco. Od 2008 roku rozwija się głównie na gitarze elektrycznej, choć gra palcami niezmiennie jest jego prawdziwym zamiłowaniem.
Związany ze szczecińską sceną muzyczną udzielał się min. w projektach artrockowych, stonerowych, HC czy post-deathmetalowych. Obecnie pracuje nad nowym materiałem dla dwóch zespołów. Nauka gry na gitarze z Krzysztofem to sama przyjemność i zabawa. Pozytywna charyzma oraz zamiłowanie do muzyki przenoszą się na samego ucznia.

Lekcje gitary szybko przynoszą upragnione efekty

Nauka gry na gitarze podczas indywidualnych lekcji w naszej szkole muzycznej to najlepszy sposób na zdobycie umiejętności gry na tym instrumencie. Chęć do zdobywania wiedzy i umiejętności, regularne ćwiczenia oraz dobry nauczyciel zapewnią szybki rozwój i wymarzone efekty.
Podczas lekcji gry na gitarze poznasz różne techniki gry, które będziesz ćwiczyć na przykładowych utworach muzycznych. Zdobędziesz też wiedzę o położeniu poszczególnych dźwięków na gryfie gitary. Przede wszystkim zaś nauczysz się grać, co pozwoli Ci nie tylko na grę znanych utworów, ale również na muzykowanie i tworzenie swoich melodii, w których zawarte będą tylko Twoje emocje i wyjątkowe przesłanie.
lekcje gitary Szczecin

Koszt lekcji gry na gitarze – 60 zł (45minut)

 

%d blogerów lubi to: